Ankara Hurdacılık

Kullanılmayan çok sayıda metal eşyalar hurda olarak görülmekte ve bilinçsiz bir şekilde çöplere veya sokaklara atılmaktadır. Eski zamanlarda el arabaları ile belli bir nakit karşılığı tek tek, kapı kapı gezilerek toplanan hurdalar, günümüzde hurda firmaları tarafından alınmakta ve işlenmektedir. 1993 yılında kurulan Ankara Hurdacılık, maden piyasasında, Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde geniş bir yer almakla birlikte, yurdun her bölgesinden hurda temin etmektedir.

Hurdaları nakit olarak ve değerindeki fiyat ile alan Ankara Hurdacılık, doğru, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile, müşteri portföyünü genişleterek, kararlı bir büyüme sergilemiştir. Türkiye'nin her yerinde iş yapma kapasitesine sahip olan firmamız, son teknolojiyi takip ederek, sürekli kendini yenilemektedir. Çevre ve insan sağlığını ön planda tutan Ankara Hurdacılık, her türden hurda metalin ekonomiye kazandırılmasında köprü görevi yapmaktadır. Firmamız, özellikle sahip olduğu kablo geri kazanım makinaları ile kablo bakır geri dönüşümü yaparak, sektöründe fark yaratmıştır. Siz de çevreyi ve insan sağlığını önemseyerek, hurda olan eşyalarınızı, Ankara Hurdacılık'a teslim edebilir, temiz bir çevreye katkı sağlamış olmanın keyfini bizimle yaşabilirsiniz.

İhtiyaç duyulan her zamanda bir telefon kadar uzağınızda olan Ankara Hurda'ya, 7/24 ulaşabilir, hem hurdalarınızı değerindeki fiyata satabilir hem de topluma faydalı hizmet etmenin tadını çıkarabilirsiniz.