Ankara Hurda Alımı

Ankara Hurda Alımı

Tabii kaynakların sınırsız olmadığı, dikkatlice kullanılmadığı takdirde bir gün bu kaynakların tükeneceğinin bilinciyle faaliyetlerine başlayan Ankara Hurda Alımı firmamız yılların getirdiği deneyimle başta Ankara olmak üzere civar illere hurda hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin en gelişmiş ikinci şehri olan üstelik Başkent olmanın getirdiği siyasi, ekonomik, teknolojik yükü çeken Ankara’da çevre korunması, geliştirilmesi, sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin oluşması yönünde yatırımlarda bulunarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Firmamız demir, çinko, bakır, sarı, paslanmaz, krom, alüminyum, kurşun, sac, metal, kablo ve pvc hurda işlerinizi alanında uzman ve deneyimli ve titiz profesyonel ekimiz, son teknolojiye sahip araç, gereç ve ekipmanlarımızla en hızlı, kaliteli ve sorunsuz bir şekilde yaparken çözüm odaklı, çevreye duyarlı, insana saygı ve dürüstlük ilkelerinden de asla taviz vermemektedir. Ankara Hurda Alımı firmamız aynı zamanda fabrika söküm ve yıkım işleri yapmakta olup çekici hizmetleri de sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz an bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ankara Hurda Alımı