Ankara Hurdacılık

Ankara Hurdacılık

Hurdacılık sektörü, son yıllarda değer kazanmıştır. Bu sektöre can katan metal çeşitleri; Paslanmaz, alüminyum, bakır, krom, sarı, çinko, demir, galvaniz, çinko, sac, boru, profil, çubuk, lama, köşebent, dirsek vb... Alım ve satım yapan hurdacılar, ekonomiye canlılık kattıkları gibi, geri dönüşüme de destek olmaktadırlar.

 

Hurda olan birçok makine ve otomotiv parçaları gibi eşyaların, yararlı kısımları geri dönüşüme gönderilmektedir. Geri dönüşüme gönderilen bu parçalardan işe yarayanlar ayıklanır, yaramayanlar ise eritilerek kalitesi arttırılmaktadır. Böylece eritilen hurdalar silah üretiminde kullanılmaktadır. Artan madeni hurdalar ise piyasaya satılarak, ihtiyaçları karşılamaktadır.

 

Bu konuda önemli olan, hurdaları gerekli uzmanlara emanet etmektir. Hurdaların değerini anlayan uzmanlar, ona göre nitelikli şekilde geri dönüşüm için katkı sağlayacaklardır. Birnevi köprü gibi hurdaları alıp gerekli yerlere ulaştıracaklardır. İşte bu yüzden, Ankara Hurda güvenilir bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Hurdalarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz bir firma olup, aynı zamanda hurda almak ve satmak için en uygun yerdir.